Wyburzanie specjalistyczne:
Precyzyjne kucie i kruszenie betonu (ścian, stropów, posadzek, schodów itp.) wykonujemy zdalnie sterowanym robotem budowlanym.

Metoda jest zdecydowanie szybsza w porównaniu z metodami tradycyjnymi i możliwa do zastosowania również w niewielkich pomieszczeniach.

Zdalne sterowanie zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Użycie robota wyburzeniowego ekstremalnie obniża koszt danego projektu (w porównaniu z metodą kucia za pomocą ręcznych młotów elektrycznych koszty maleją kilkukrotnie) oraz znacznie skraca czas pracy.

Używając tradycyjnych metod wykonanie tej samej pracy zajęłoby kilkakrotnie więcej czasu.

W większości prac nakład siły roboczej ogranicza się jedynie do stanowiska operatora robota wyburzeniowego i ewentualnie dodatkowej osoby usuwającej mechanicznie gruz.

FILMY Z WYBURZANIA
Robot budowlany sterowany radiem firmy, to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie technologii stosowanej w budownictwie. Duża moc, mały ciężar oraz funkcjonalna konstrukcja to cechy decydujące o jego wyborze przez użytkowników poszukujących bardzo zwrotnej, silnej i wytrzymałej maszyny o dużym zasięgu.

Robot budowlany sterowany radiem to innowacja przy wyburzaniu. Daje on użytkownikowi dużą swobodę wyboru metod i rozwiązań podczas pracy, zwiększając jej efektywność i rentowność. Zwarta, łatwa do manewrowania konstrukcja ułatwia mu dostanie się praktycznie w każde miejsce i prowadzenie prac przy wyburzaniu i wykonywaniu niewielkich wykopów w budynkach oraz w terenie. Robot nadaje się idealnie do rozbiórki materiałów budowlanych, konstrukcji rurowych, klatek schodowych, dachów, balkonów, instalacji grzewczych i wielu innych. Jest bardzo wydajny również w warunkach wymagających zachowania szczególnych środków ostrożności.

Można nim bez trudu manewrować w ograniczonej przestrzeni, a jego konstrukcja jest najbardziej funkcjonalna i nowoczesna na rynku. Daleki zasięg, bezstopniowa obsługa przy spowolnieniu ruchu oraz różnorodny osprzęt zapewniają mu maksymalną użyteczność oraz precyzję pracy.

Łatwość obsługi zawdzięcza sprytnej, funkcjonalnej konstrukcji oraz innowacyjnej technologii. Szybko ustawia się w odpowiednim położeniu i jest gotowa do pracy bez długotrwałych przygotowań.

Małą wysokość umożliwia dobrą kontrolę nad maszyną, dzięki czemu praca staje się nie tylko bardziej wydajna, ale i bezpieczniejsza, ze względu na obniżenie środka ciężkości urządzenia.

Robot przejedzie przez większość otworów drzwiowych - jego szerokość to zaledwie 78 cm. Bez trudu pokona on również schody i może pracować na nierównej nawierzchni, dzięki sterowanym indywidualnie wysięgnikom.